دومین همایش ملی ساختمان آینده

| ۰۸:۳۲:۲۶ | ۰۱ / دی / ۱۳۹۵ |
شناسه خبر: MTU
دومین همایش ملی ساختمان آینده

کانون مهندسین ساری دومین همایش ملی ساختمان آینده را بیست و پنجم آذرماه سال جاری در محل دانشگاه آزاد ساری برگزار نمود.

هدف از برگزاری این همایش آشنایی مهندسین در راستای ارتقاء سطح علمی و مهندسی در بحث فناوری و انرژی های  نو در صنعت ساختمان بوده است.
این همایش با دو سخنرانی اصلی توسط دکتر سید محمود حسینی و دکتر مهرداد جاویدی نژاد و ارائه مقالات در دو نوبت صبح و عصر همراه بود.
همایش با حضور بیش از ششصد نفر از مهندسین مازندران، اساتید بنام دانشگاه های معتبر، مسئولین استانی، شهری، جمعی از مهندسان پیش کسوت شهر ساری و مهندسینی از سطح کشور، پس از اجرای سرود ملی و تلاوت آیات کلام ا... مجید، با خیر مقدم نایب رییس کانون و دبیر شورای سیاست گذاری همایش مهندس سمیه نوروزی و پس از آن رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران و  دبیر علمی همایش دکتر مهران فرصت افتتاح گردید.
دبیر شورای سیاست گذاری همایش ضمن خیر مقدم به حاضرین، مهندسین محترم استان مازندران و سایر شهرها، اعضاء هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران، اعضاء کمیته آموزش، مدیران و همکارانی که در این همایش شرکت نمودند و بر بار علمی همایش افزودند تشکر و قدردانی نمود.
دبیر علمی همایش نیز ضمن خوش آمدگویی، در ابتدا از اهمیت کانون مهندسین صحبت کردند و اشاره داشتند که قدمت کانون بیش تر از سازمان نظام مهندسی می باشد، در واقع اولین نهادی بود که مهندسین را گرد هم جمع کرده و خدمات بسیاری به مهندسین عرضه داشته است.
همچنین ایشان به ظرفیت مهندسی استان مازندران اشاره داشته اند و با تاکید بر نقش صنعت ساختمان در اقتصاد کشور اظهار داشتند ما باید از این ظرفیت مهندسی استفاده کنیم و آن را در جهت درست هدایت کنیم.
در بخش اصلی همایش، سخنرانی اول با دکتر محمود حسینی با محوریت فناوری های نو شرو ع گردید و مطالب علمی و آموزنده ای را بیان نمودند.
در ادامه دکتر مهرداد جاویدی نژاد پیرامون مباحث ساختمان های نوین توضیحاتی جامعی را بیان نمودند.
همچنین  از بین مقالات تأیید شده،  6 مقاله به عنوان مقاله برتر معرفی شدند که بصورت شفاهی توسط نویسندگان مربوطه  ارائه شدند.
در پایان از سخنرانان، دبیران و اسپانسرهای همایش به رسم یادبود با لوح تقدیر، تشکر و قدردانی بعمل آمد.
این همایش با اعطاء گواهینامه ارائه مقاله، گواهینامه حضور در همایش، هدیه همایش و پذیرایی همراه بود و مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران از امتیاز افزایش 3% سهمیه نظارت خارج از رندوم یا تمدید پروانه اشتغال بهره مند شدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کیمیا سامانه